Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
TORSTEN PALM (1885-1934): Motiv från Gröndal, signerad T Palm, olja på pannå, 38x46 cm
Utställd: Stockholms Stadsmuseum: "Målarna på Smedsudden,
Svensk-Franska Konstgalleriet
Zustandsbeschreibung
452056
2017-04-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner