Marianne Lindberg A Study in postcoital Depressio

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): "Rabbit tales - A Study in postcoital Depression", signerad på baksidan och daterad 1999, oljekrita på papper, ca 54 x 74 cm

452066

2017-04-02