Supkopp silver

Supkopp silver
Supkopp silver
Supkopp silver
Supkopp silver
Supkopp silver
Supkopp silver
Supkopp silver
Supkopp silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUPKOPP, silver, troligen 1700-tal, punsad delvis graverad dekor, höjd 3,5 cm

Bucklor

452067

2017-04-05