Anshelm Dahl oljemålning

Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

ANSHELM DAHL (1897-1964): Vinterlandskap, signerad A Dahl, daterad 1920, olja på duk, ca 85x55 cm

452068

2017-04-04