Serverigsvagn mahogny
2017-04-02
452083
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, på hjultrissor, 1900-talets andra hälft, mahogny, låda i sarjen, utdragbar skiva, mahogny, höjd ca 68, 42x46
Bruksslitage