Väggpendyl Gustav Becker

Väggpendyl Gustav Becker
Väggpendyl Gustav Becker
Väggpendyl Gustav Becker
Väggpendyl Gustav Becker
Väggpendyl Gustav Becker
Väggpendyl Gustav Becker

Klubbat för:

1 900 SEK

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets början, fodral i valnöt, höjd ca 100 cm, uppdragsnyckel medföljer

lös list medföljer, smärre slitage, mindre sprickor i urtavlan

452087

2017-04-04