Klubbat för:
1 900 SEK
1 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets början, fodral i valnöt, höjd ca 100 cm, uppdragsnyckel medföljer
lös list medföljer, smärre slitage, mindre sprickor i urtavlan
452087
2017-04-04