Modellflygplan
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MODELLFLYGPLAN, ca 90 st., omonterade, 1900-talets andra hälft/samtida, bl.a. av fabrikaten Airfix, Heller och Tamiya, olika skalor, liggande i fabriksförpackningar.
Vissa förpackningar med slitage.
452088
2017-04-03