Rudolf Giowenius oljemålning

Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 200 SEK

RUDOLF GOWENIUS (1896-1960): Kvinnostude, signerad R Gowenius, olja på pannå, ca 46x38

452091

2017-04-02