Monterskåp

Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONTERSKÅP, Åtvidaberg, bestående av 3 sektioner, glasade fronter, märkt Åtvidaberg Sweden, höjd 142, 86x29 cm

fanerskador, slitage

452098

2017-04-04