Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONTERSKÅP, Åtvidaberg, bestående av 3 sektioner, glasade fronter, märkt Åtvidaberg Sweden, höjd 142, 86x29 cm
fanerskador, slitage
452098
2017-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här