Månbord 1800/1900-tal

Månbord 1800/1900-tal
Månbord 1800/1900-tal
Månbord 1800/1900-tal
Månbord 1800/1900-tal
Månbord 1800/1900-tal
Månbord 1800/1900-tal
Månbord 1800/1900-tal
Månbord 1800/1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, underrede i bonad björk, svarvade ben, skiva i brunbetsad ek, 1800/1900-tal, höjd ca 77, Ø 114 cm (59 + 59 cm)

Bruksslitage, smärre avslag

452110

2017-04-02