Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÅNBORD, 1 par, underrede i bonad björk, svarvade ben, skiva i brunbetsad ek, 1800/1900-tal, höjd ca 77, Ø 114 cm (59 + 59 cm)
Bruksslitage, smärre avslag
452110
2017-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här