Buffé

Buffé
Buffé
Buffé
Buffé
Buffé
Buffé

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFÉ, 1900-tal, barockstil, vitmålad, höjd 95, 76x61 cm

smärre slitage

452116

2017-04-03