Design Stig Lindberg

Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg
Design Stig Lindberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), skål, Gustavsberg 1967, stengods, glaserad i blått, violett och brunt, signerad Stig L Gustavsbergs studiohand, höjd ca 11,5 cm

krackelerad insida

452132

2017-04-03