Lennart Rodhe Konkret Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Mönster, signerad och daterad Lennart Rodhe 1976, färglitografi, bildmått ca 12x21 cm,

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

Oramad, med dedikation, gulnader

452155

2017-04-29