BUDDHA brons

BUDDHA brons
BUDDHA brons
BUDDHA brons
BUDDHA brons
BUDDHA brons
BUDDHA brons
BUDDHA brons
BUDDHA brons

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHA, 1900-tal, sittandes i lotusställning, brons, höjd 40 cm.

Smärre skador

452179

2017-04-03