Oushak

Oushak
Oushak
Oushak
Oushak

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Oushak, antik, medaljong, blom- och bladmönster på ljus botten, ca 340x237 cm

Slitage, mindre malskador

452189

2017-04-04