Alfons Sven blandteknik på gjutjärn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ALFONS (1918-1996): Komposition med trädgårdsredskap och duva, blandteknik på gjutjärn, olja på duk, osignerad, 45x60 cm

452200

2017-04-03