Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
INDUSTRILAMPA, 1900-talets första hälft, 3 ledad, märkt Ledo, total längd ca 81 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
452210
2017-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner