Skrivbordslampa

Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

INDUSTRILAMPA, 1900-talets första hälft, 3 ledad, märkt Ledo, total längd ca 81 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

452210

2017-04-03