Spegel med konsolbord rokokostil
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld samt bronserad, konsolbordet med stenskiva, etikettmärkt J. A. Edenholm, total, höjd ca 208 cm
Konsolbordet med bruksslitage
452213
2017-04-03