Hans Agne Jakobsson

Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, golvarmatur, 1900-talets andra hälft, Markaryd, krom samt plåt, brunlackerad, etikettmärkt, höjd ca 152 cm

Bruksslitage

452214

2017-04-03