Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ORIENTMATTA, Kirman sannolikt, semiantik, medaljong på blå botten, ca 500x320 cm
slitage, smärre malskador
452215
2017-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här