Champagnekylare mässing

Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 2 st., mässing, 1900-talets första hälft, en jugend, med hänklar, höjd ca 20-23 cm

Slitage

452238

2017-04-03