Samling leksaksbilar

Samling leksaksbilar
Samling leksaksbilar
Samling leksaksbilar
Samling leksaksbilar
Samling leksaksbilar
Samling leksaksbilar
Samling leksaksbilar
Samling leksaksbilar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSBILAR, 17 dlr, samt Elevator loader, 1900-talets mitt, bl.a. Schuco, Dinky Toys, Corci Toys, Tekno samt Matchbox

Vissa delar med slitage, flertalet i original förpackning

452251

2017-04-08