Almanacksdosa

Almanacksdosa
Almanacksdosa
Almanacksdosa
Almanacksdosa
Almanacksdosa
Almanacksdosa
Almanacksdosa
Almanacksdosa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALMANACKSDOSA, mässing, tidigt 1800-tal, samt G Hedenström, längd ca 12,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

452262

2017-04-04