Hinkar koppar

Hinkar koppar
Hinkar koppar
Hinkar koppar
Hinkar koppar
Hinkar koppar
Hinkar koppar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HINKAR, 2 st., koppar, 1800-tal, varav en med lock, höjd ca 28 cm

Slitage, smärre lagning

452263

2017-04-03