Herrbetjänter
2017-04-03
452264
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNTER, 1 par, 1900-tal, Italien, bok, på hjultrissor, höjd ca 105 cm
Bruksslitage