Gräddkanna 1800-tal

Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, silver, Johan Gustaf Åkerman,1827, invändigt förgylld, höjd 12,5 cm, vikt ca 158 g

Smärre slitage.

452267

2017-04-04