Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, 9 st, silver, svenska, 1800 och 1900-tal bl a Yttreus och Hamnqvist, längd ca 21 cm, vikt ca 620 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
452269
2017-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här