Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 9 st, silver, svenska, 1800 och 1900-tal bl a Yttreus och Hamnqvist, längd ca 21 cm, vikt ca 620 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

452269

2017-04-04