P G Thelander handkolorerad etsning

Klubbat för:

16 000 SEK

12 000 SEK

P G THELANDER (född 1936), Ryttare (Bani), signerad P G Thelander, numrerad 23/40, handkolorerad etsning, ca 123 x 99 cm

452273

2017-04-04