Charlotte Hamilton vas

Charlotte Hamilton vas
Charlotte Hamilton vas
Charlotte Hamilton vas
Charlotte Hamilton vas
Charlotte Hamilton vas
Charlotte Hamilton vas
Charlotte Hamilton vas
Charlotte Hamilton vas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLOTTE HAMILTON, vas, Rörstrand 1949, chamotte, blå och turkos glasyr,abstrakt komposition i relief, signerad och daterad Hamilton -49, höjd ca 27 cm

452285

2017-04-04