Charlotte Hamilton vas
Valmis
2017-04-04
452285
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CHARLOTTE HAMILTON, vas, Rörstrand 1949, chamotte, blå och turkos glasyr,abstrakt komposition i relief, signerad och daterad Hamilton -49, höjd ca 27 cm