Sybord sengustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, 1800-talets början, sengustavianskt stockholmsarbete, fanérat i björkrot, låda med inredning, höjd ca 74, 63x41 cm

Skadat hörn, fanérskador, nyckel och nyckelbussning saknas

452303

2017-04-03