Erik Olson litografi

Erik Olson litografi
Erik Olson litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1955, 91/260, färglitografi, 49x44 cm

452331

2017-04-03