Bonad Sunneboskolan sydsverige

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BONAD, allmoge, 1800-talets första hält, "Den förlorade sonens återkomst", Sunneboskolan, sydsverige, 360x34 cm

Skador, färgbortfall

452344

2017-04-03