Landskapsvapen

Landskapsvapen
Landskapsvapen
Landskapsvapen
Landskapsvapen

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LANDSKAPSVAPEN, Gotland, märkt Anton Ljunglöfs litogr anst Stockholm, höjd ca 90 cm

Slitage, skador

452381

2017-04-04