Jemt Olov Person träfigurer
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JEMT OLOV PERSON (1871-1947): figurer, 9 st, varav två signerade, resterande sannolikt Jemt Olov Person, snidat trä, höjd ca 4-11,5 cm
Större häst och mindre tupp med skador, två hästar utan fotplatta
452410
2017-04-04