Jemt Olov Person träfigurer

Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer
Jemt Olov Person träfigurer

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEMT OLOV PERSON (1871-1947): figurer, 9 st, varav två signerade, resterande sannolikt Jemt Olov Person, snidat trä, höjd ca 4-11,5 cm

Större häst och mindre tupp med skador, två hästar utan fotplatta

452410

2017-04-04