Fotoram silver med emalj Norge

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTORAM, sterlingsilver, blå emalj, förgylld, David Andersen, Oslo, 11x7,5 cm

Smärre slitage på bakstycket

452436

2017-04-04