Oolof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956):Vintermorgon -Råda, Wärmland, signerad och daterad Olof W. Nilsson 1909, olja på duk, 86x110 cm

färgbortfall, gulnad, smutsig yta

452453

2017-04-04