Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956):Vintermorgon -Råda, Wärmland, signerad och daterad Olof W. Nilsson 1909, olja på duk, 86x110 cm
färgbortfall, gulnad, smutsig yta
452453
2017-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här