Jean-Antoine Houdon efter byster

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN-ANTOINE HOUDON, efter, byster, 1 par, gossansikten, förgylld brons, monterade på stensocklar, höjd 14,5

Socklar med smärre nagg

452479

2017-04-04