Oidentifierad konstnär 1600/1700-tal oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Italiensk skola, botfärdiga Magdalena, 1600/1700-tal, olja på duk, 62x42 cm

Dubblerad, mindre färgbortfall, retuscher

452488

2017-04-04