Umberto Ongania

Umberto Ongania
Umberto Ongania
Umberto Ongania
Umberto Ongania

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UMBERTO ONGANIA (1875-?): Venedigmotiv, signerad U. Ongania, akvarell, ca 18x30 cm

Bladet något gulnat

452491

2017-04-15