Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UMBERTO ONGANIA (1875-?): Venedigmotiv, signerad U. Ongania, akvarell, ca 18x30 cm
Bladet något gulnat
452491
2017-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här