Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, röd textilklädsel, djuphäftad rygg, längd ca 162, sitthöjd ca 39 cm

Smärre slitage, enstaka knappar saknas, mindre skada samt fläck på klädsel

452492

2017-04-04