Axel Nilsson 1931 Färg och Form

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Stadsmotiv, signerad och daterad Axel Nilsson 1930, blandteknik, ca 17x26 cm

452496

2017-04-04