Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FODRAL, VIRKNÅLAR, SALTSKEDAR, SKOSPÄNNEN, SPÄNNEN, FLASKOR, delvis silver, 18/1900-tal

Slitage, skador

452497

2017-04-05