Dockskåps föremål och dockleksaker

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSFÖREMÅL, GJUTJÄRNSFÖRMÅL till dockor, 1900-tal, skåpets höjd ca 32, 16x10 cm

Slitage, skador

452499

2017-04-05