Gustaf Rudberg färglitografi

Gustaf Rudberg färglitografi
Gustaf Rudberg färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAF RUDBERG (1915-2001): Hemmahamn, signerad Gustaf Rudberg, HC, färglitografi, ca 44x48 cm

452508

2017-04-04