Skrivbord rokokostil
Valmis
2017-04-04
452512
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bemålat, lådor i sargen, svängda ben, höjd ca 75, 120x60 cm
Bruksslitage