Åsa Johansson fällbord "Brygga"

Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord
Åsa Johansson fällbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅSA JOHANSSON, Karl Andersson, 2000-tal, fällbord "Brygga", björk, höjd ca 72, 140x70 cm

Visst slitage

452521

2017-04-04