Armband 18 k guld

Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMBAND, mitten med hjärtformad öppningsbar medaljong, 18 k guld, klockarmband i läder

Läderband med slitage, medaljong med bucklor

452533

2017-04-06