Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82), fartygsporträtt av "Anton Väddö", signerad G. Fredriksson, märkt Anton Väddö capt. S Andersson, akvarell ca 36,5x57 cm
Oramad
452543
2017-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här