Akvarell Gustaf Fredriksson

Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82), fartygsporträtt av "Anton Väddö", signerad G. Fredriksson, märkt Anton Väddö capt. S Andersson, akvarell ca 36,5x57 cm

Oramad

452543

2017-04-04