Conny Burman akvarell

Conny Burman  akvarell
Conny Burman  akvarell
Conny Burman  akvarell
Conny Burman  akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CONNY BURMAN (1831-1912): Stockholms skärgård, signerad Conny Burman, akvarell, skrift a tergo med skrift "Utställd, konstföreningen höst 1900", ca 30x20 cm

Zustandsbeschreibung

452549

2017-04-04