Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CONNY BURMAN (1831-1912): Stockholms skärgård, signerad Conny Burman, akvarell, skrift a tergo med skrift "Utställd, konstföreningen höst 1900", ca 30x20 cm
Zustandsbeschreibung
452549
2017-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner